szybka pożyczka

Jeśli nasza historia kredytowa jest niekorzystna, a instytucje bankowe nie chcą udzielić zwykłych kredytów gotówkowych czy celowych, pozostają inne alternatywy. Jedną z nich są tzw. Szybkie pożyczki gotówkowe, które przebojem wdarły się na rynek usług finansowych w Naszym kraju. Co sprawia, że Polacy coraz chętniej korzystają z tego typu ofert? Co sprawia, że oferty szybkich pożyczek gotówkowych jest tak atrakcyjna dla klientów? Dla kogo przeznaczone są pożyczki bez BIK?

Pożyczki bez BIK

Do niedawna osoby, które według opinii banków nie posiadały zdolności  kredytowej próbowały rozwiązywać swoje problemy finansowe w lombardach, zwracając się z prośbą o pożyczenie najczęściej niewielkich kwot pieniędzy do znajomych lub rodziny… W większości jednak tego typu rozwiązania okazywały się niewystarczające do przywrócenia płynności finansowej. Firmy oferujące szybkie pożyczki gotówkowe zaproponowały więc klientom indywidualnym nowoczesną i nowatorską ofertę, która okazała się strzałem w dziesiątkę! Dzięki szybkim pożyczkom gotówkowym możesz otrzymać pieniądze na dowolny cel, nie musisz przedstawiać żadnych zaświadczeń, nie musisz dokumentować żadnego dochodu! Ponadto tego typu oferty cechuje minimum formalności oraz ekspresowe tempo rozpatrywania wniosków o pożyczkę. Dzieje się tak dlatego, że pracownicy i konsultanci firm oferujących szybkie pożyczki gotówkowe są dostępni do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu! Najczęściej więc wnioski rozpatrywane są w przeciągu kilkunastu minut, a pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia.

soho credit

Bez BIK, bez zaświadczeń!

Firmy oferujące szybkie pożyczki gotówkowe wychodzą więc naprzeciw klientom, którym trudno znaleźć dobrą ofertę kredytową, która nie będzie wiązała się z długoterminowym zobowiązaniem. Pożyczki udzielane są na krótki termin, przeważnie od 7 do 31 dni (w opcji 7,14 i 31 dni) z możliwością przedłużania terminu spłaty! Dodatkowe rachunki, niespodziewane wydatki(które potrafią zrujnować domowy budżet) czy nawet zwyczajne, spontaniczne zakupy nie będą już stanowiły problemu… dostęp do szybkich pieniędzy może mieć każdy, niezależnie od zdolności kredytowej (firmy udzielające szybkich pożyczek gotówkowych nie sprawdzają historii kredytowej) oraz niezależnie od aktualnego stanu zatrudnienia(możliwość otrzymania pożyczki mają również bezrobotni oraz studenci).

Podobne artykuły

Comments are closed.